Przejdź do treści
Wczytuję...

chemia

Ile branż tyle pomysłów na jej prowadzenie i wszystkie z nich są dobre o ile prowadzą do celu. Nie ma jednego sposobu, utartego szlaku, którym należy podążać, choć w pewnych kwestiach warto oddać ster profesjonalistom.

Gospodarka idzie w stronę specjalizacji poszczególnych dziedzin nauki i pracy, dlatego nie istnieją wszechstronne rozwiązania odpowiednie do wszystkich zastosowań. Gdy w grę wchodzi zdrowie, kondycja i sprawne działanie warto postawić na bezpieczne i sprawdzone rozwiązania. Preparaty myjąco-dezynfekcyjne to podkategoria chemii przemysłowej, która z każdym dniem zyskuje na znaczeniu w coraz większej ilości branż.

Dezynfekcja z certyfikatem jakości

Chemia przemysłowa i obiektowa, dla branży gastronomicznej i wąskich specjalizacji a także preparaty, które znajdą zastosowanie przy myciu rąk i jednocześnie zapewnią im ochronę to dziedziny prężenie rozwijające się i zyskujące na znaczeniu. Prowadząc biuro czy firmę zaopatrzamy się w środki chemiczne, które myją i pielęgnują, ale co z dezynfekcją? Preparaty dezynfekujące z kategorii przemysłowej są przystosowane do dużych powierzchni takich jak podłogi oraz do małych obszarów – blatów powierzchni roboczych, biurek i poręczy. Cechują się dużą wydajnością i lepszym stosunkiem jakości do ceny niż konkurencja detaliczna. Są tworzone z myślą o częstym stosowaniu i konkretnych wymogach jakim będą poddane. Kategoria przemysłowa posiada certyfikaty potwierdzające ich skuteczność i niezawodność, których próżno szukać na pułkach sklepowych z chemią domową.

Rozwiązania dla wielu branż

Chemia przemysłowa kierowana jest do wszystkich firm, którym zależy na chemii ze źródła godnego zaufania. Niezależnie od tego czy dbamy o komfort pracowników czy odpowiadamy za zdrowie gości i klientów, mamy na względzie wspólne dobro i bezpieczeństwo. Wizerunek firmy budujemy na tym jak postrzegają nas inni i to w znaczeniu dosłownym. Odpowiednie umycie i zdezynfekowanie miejsca pracy to nasz obowiązek i wymóg dla lepszej przyszłości. Preparaty myjąco-dezynfekujące zadbają o używane na co dzień maszyny, urządzenia i powierzchnie, aby spełniały wymogi sanitarne. Co równie ważne, ograniczymy liczbę rozprzestrzenianych bakterii i wirusów mogących pogorszyć stan zdrowia osób skłonnych do chorób lub alergii. Niektóre profesje nie obejdą się bez chemii przeznaczonej specjalnie z myślą o ich pracy, która bez nich byłaby znacznie utrudniona, wręcz niemożliwa.

Wyposażenie niezbędne w dezynfekcji

W skład tego, co określamy mianem „dezynfekcji” wchodzą nie tylko preparaty do narzędzi, powierzchni i skóry, ale także akcesoria z pomocą których będziemy wykonywać cały proces. Podczas sprzątania zadbajmy o skórę naszych dłoni i zabezpieczmy je rękawiczkami ochronnymi. Unikajmy dotykania twarzy, szczególnie oczu aż skończymy cały proces. Osobom wrażliwym na zapach rekomenduje się pracę z dostępem do świeżego powietrza. Pracę wykonujmy przy użyciu rekomendowanych akcesoriów, ale pamiętajmy, by po ich użyciu poddać je dezynfekcji lub wyrzucić. Przestrzeń dezynfekujemy po to, by była wolna od zanieczyszczeń niewidzialnych gołym okiem, dlatego używanie do tego celu raz wykorzystanych narzędzi mija się z celem. Na koniec nie możemy zapomnieć wspomnieć o higienie własnej, bowiem to my w głównej mierze jesteśmy odpowiedzialni za roznoszenie bakterii i wirusów po przestrzeni, w której pracujemy. Częste mycie rąk i ich dezynfekowanie także należy więc do naszych obowiązków.

Dezynfekcja pomieszczeń własnymi siłami nie ustępuje skuteczności specjalistów w tym temacie. Wystarczy, że podejdziesz do zadania kompleksowo i sumiennie a zyskasz gwarancję, że twoje otoczenie jest bezpieczne a firma gotowa na nowe wyzwania.

Beata

Leave a Comment