Przejdź do treści
Wczytuję...

O naszym projekcie

Jesteśmy grupą pasjonatów, których od zawsze fascynowała chemia. Jako firma IVICHEM jesteśmy w branży od wielu lat, co pozwoliło nam nie tylko zdobyć niezastąpione doświadczenie, ale przede wszystkim stale udoskonalać swoje preparaty. Początkowo specjalizowaliśmy się jedynie w różnego rodzaju środkach chemicznych przeznaczonych do sprzętu elektronicznego.

Oferowane przez nas produkty

W dobie zmieniającego się świata, zawsze staramy się dotrzymywać mu kroku. Nie zwalniamy tempa, by móc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. W dobie pandemii koronawirusa, kiedy wszystkie dostępne wcześniej środki do dezynfekcji niemal rozpływały się na sklepowych półkach, postanowiliśmy stanąć do walki. Z całą naszą wiedzą, zapałem i doświadczeniem, udało nam się znaleźć substancje idealne, które z całą skutecznością radzą sobie z powszechnym wirusem SARS-CoV-2.

W swojej ofercie posiadamy jedyne w swoim rodzaju preparaty biobójcze o 100% skuteczności. Do ich stworzenia wykorzystaliśmy wszelkie możliwe środki – etanol, aktywny chlor oraz alkohol o minimalnym stężeniu 70%. Znajdziecie u nas zarówno płyny do dezynfekcji powierzchni o płynnej konsystencji, a także łagodne dla skóry, ale ultra skuteczne żele do dezynfekcji rąk.